top of page

Aka som sa dostala k bikini fitness?

Updated: Apr 4, 2019

V roku 2015 som odišla na rok študovať počas strednej školy do USA, kde som hrávala basketbal. Počas letnej prípravy v posilňovni ma to začalo veľmi baviť a vzhľadom k tomu, že som mala aj zdravotné problémy, prišiel tento šport viac vhod.


Po návrate domov som začala cvičiť, vzdelávať sa a zaujímať sa o fitness viac. O pol roka som sa prvýkrát postavila na pódium, s tým, že som chcela zistiť, či ma to bude baviť. Odvtedy som súťažila počas štyroch sezón po sebe. Bikini fitness sa pre mňa stalo prirodzenou časťou mojej osobnosti, prípravu si užívam neustále a som motivovaná sa neustále zlepšovať a napredovať. Dievčat v tejto kategórii je čoraz viac a každá sa snaží robiť maximum preto, aby na pódiu vyzerala, čo najlepšie.


Snažím sa aj s mojou trénerkou Jull Melišovou to robiť, čo najzdravšie ako sa dá, pretože už dávno vieme, že diéta sa dá aj pomaly, bez extrémov a týmto smerom chcem pokračovať. Forma sa dá spraviť aj bez toho aby som bola mesiac na "nulách" :). A myslím, že práve to je dôvod, prečo ma to stále baví viac a viac. Každý nech si nájde to, čo ho baví a nemusí to byť nasilu bikini fitness, lebo ti to niekto povedal, myslím, že udržatelné to je vtedy, keď to chceš robiť zo svojej vlastnej iniciatívy a si ochotný tomu prispôsobiť svoj životný štýl, pretože bikini fitness nie je o tom byť 3 mesiace v diéte, ale je to celoročné pracovanie na sebe ako fyzicky tak aj psychicky. :)98 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page